هاست (تحویل آنی)

 هاست لینوکس حرفه ای -cPanel

سرویس لینوکس حرفه ای طلاهاست برای سایت های شخصی، شرکتی، خبری، اطلاع رسانی، موزیک، تبلیغاتی و ... مناسب است. اگر سایت مشکل فنی و مشکل برنامه نویسی نداشته باشد (بهینه باشد) این سرویس بالای 20 هزار بازدید در روز را پاسخگو است. از ویژگی های این سرویس داشتن پنل قدرتمند cPanel ، منابع زیاد، امکان انتخاب نسخه دلخواه php و امکان بازگردانی خودکار بکاپ توسط شما میباشد. در هر زمان میتوانید فضای هاست خود را به صورت آنلاین ارتقا دهید. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد.

هاست لینوکس cPanel ایران (میزبانی داخلی)

میزبانی لینوکس ایران، این سرویس مناسب سایت های دولتی، سازمانی شخصی و ... میباشد. سرورها در دیتاسنترهای داخلی در تهران قرار دارند. پینگ بسیار پایین و سرعت دسترسی بالا از ویژگی های سرویسهای لینوکس ایران است. در این سرویس از درایو های پرسرعت SAS برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 100 یا 1000 مگابیت بر ثانیه میباشد.

هاست لینوکس معمولی - cPanel

این سرویس برای سایت های تازه تاسیس، پروژه های دانشگاهی، سایت های اطلاع رسانی، شخصی، شرکتی و ... که بازدید کمی دارند مناسب است. فضای زیاد و قیمت پایین، امکان انتخاب دلخواه نسخه php و همچنین داشتن پنل قدرتمند cPanel از ویژگی های این سرویس است. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد. امکان ارتقای سرویس معمولی به سرویس حرفه ای بصورت آنلاین در محیط کاربری وجود دارد.

هاست ویندوز Plesk

هاست ویندوز برای پروژه های ویندوزی (asp.net, c#, vb.net و ...) مناسب است. هزینه سرویس هاست ویندوز بدلیل هزینه های جانبی فراوان مثل لایسنس ویندوز، لایسنس کنترل پنل، sql server و ... به نسبت هاست های لینوکس گرانتر است. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم اگر نیاز ضروری به هاست ویندوز ندارید یا سایت شما html است، از هاست های لینوکس استفاده کنید.

در سرویس های هاست ویندوز طلاهاست هر کاربر application pool اختصاصی خودش را دارد. هاست ویندوز دارای کنترل پنل قدرتمند پلسک است و تمامی امور مربوط به مدیریت سایت بصورت آنلاین در پنل قابل انجام است.

هاست پربازدید - cPanel

سرویس پربازدید برای سایت هایی که بازدید و مصرف بالایی دارند مناسب است. در این سرویس رم و سی پی یو به میزان زیادی به هر هاست اختصاص داده شده. روی هر سرور تعداد کمی سایت میزبانی میشود. هر چه فضای بیشتری انتخاب کنید میزان رم و سی پی یو و بازدید همزمان بیشتری در اختیار شما قرار داده میشود. سرویس پربازدید شما را از شر خرید سرور اختصاصی و مجازی و مدیریت سرور و هزینه لایسنس کنترل پنل و ... خلاص میکند چون با هزینه پایین منابع (Ram و CPU) زیادی در اختیار شما قرار داده میشود. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد.

 

هاست لینوکس ارزان - cPanel

سرویس لینوکس ارزان برای سایت های استاتیک مناسب است. در این سرویس دیتابیس وجود ندارد و امکان نصب سیستم های مدیریت محتوی مثل وردپرس، جوملا و... را ندارید. ولی برای سایت هایی که از صفحات html و css و ... و حتی php (بدون دیتابیس) استفاده میکنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کنترل پنل این سرویس cpanel است و در هر زمان (درصورت تمایل) میتوانید آن را به سرویس هاست معمولی، هاست حرفه ای یا هاست پربازدید ارتقا دهید.

پورت اینترنت سرویس ارزان 1 گیگابیت است و از درایوهای پرسرعت SATA برای میزبانی سایت ها در این سرویس استفاده میشود.

هاست دانلود - cPanel

سرویس هاست دانلود باتوجه به فضا و پهنای باند بالایی که دارد برای سایت هایی که فایل های حجیم، ویدئو و موزیک و ... برای دانلود قرار میدهند مناسب است. میتوانید یک زیردامنه (یا حتی دامنه) به این سرویس وصل کنید، آن را به وردپرس یا دیگر برنامه ها وصل کنید تا فایل های آپلودی شما در این سرویس آپلود شوند. برای سایت هایی که دانلود زیادی دارند استفاده از این سرویس بسیار مقرون به صرفه تر از خرید سرور مجازی یا اختصاصی است. هاردهای سرویس دانلود SATA هستند.

سرویس ایمیل (میزبانی ایمیل) - وبمیل آنلاین

اگر ارسال ایمیل زیادی دارید یا میخواهید برای کارمندان شرکت یا اداره ی خود آدرس های ایمیل زیادی بسازید میتوانید از سرویس ایمیل طلاهاست استفاده کنید. مدیریت آسان، ارسال به اینباکس، فضای زیاد و پهنای باند نامحدود و قیمت مناسب از ویژگی های بارز این سرویس است. توجه داشته باشید بدون تغییر dns های دامنه میتوانید از این سرویس استفاده کنید و ایمیل ها را در این سرویس ارسال و دریافت نمایید. (یعنی دامنه همزمان به دو هاست وصل باشد؛ یکی هاست سایت اصلی و دیگری هاست ایمیل)

 

 

تحویل فوری:

تمامی سرویس های فوق فوراً و بلافاصله پس از پرداخت فعال میشوند. مشخصات سرویس پس از پرداخت برای شما در بخش تیکت ها ارسال خواهد شد.