لطفا توجه داشته باشید این خبر مربوط به 2726 روز پیش است.
talahost.com / اخبار / فروش ویژه هاست بمناسبت عید مبعث
اخبار
خبر مهم ١٣٩٠/٠۴/٠٩

فروش ویژه هاست بمناسبت عید مبعث


بمناسبت عید سعید مبعث، از تاریخ 9 تیر 90 (عید مبعث) تا 14 تیر 90 (روز تولد امام حسین (ع)) می توانید برای خرید یا تمدید هاست از تخفیف ویژه ی طلاهاست استفاده کنید.

 

کوپن تخفیف : Mabas

درصد تخفیف : 20% تخفیف


برای آموزش نحوه ی سفارش اینجا را ببینید

برای استفاده از کوپن تخفیف فوق، در زمان سفارش، کد Mabas را در کادر مربوط به کوپن تخفیف وارد کنید

لطفا توجه داشته باشید این تخفیف فقط برای خرید های سالانه، دو ساله و 3 ساله است و تخفیف شامل دامنه نمی شود

 

 


 

روز مَبْعَث، روزی است که حضرت محمد، پیامبر گرانقدر اسلام، به درجه پیامبری برگزیده شد. در تقویم هجری قمری، ۲۷ رجب روز مبعث است.

حضرت محمد مصطفی در روز (۲۷ رجب) سال ۴۰ عام الفیل، همزمان با سال ۱۳ پیش از هجرت پیامبر اسلام، در غار حرا، توسط (جبرئیل) و از سوی خدا به پیامبری نایل آمد و مأمور شد که چندخداپرستی و بت‌پرستی را از زمین بردارد و خداپرستی را رواج دهد و پیام وحی را به مردم برساند.

 

روز مبعث، روز برانگیختن خردهایی است که در تابوت خُرافه گرایی، هوس پرستی و جهل پیشگی دفن شده بود. روز مبعث روز تولّد عاطفه هاست؛ عاطفه هایی که در رقص شمشیرها زخمی می شد و در جنگل نیزه ها جان می باخت. آن روزها، دخترکان معصوم، به جای آغوش گرم مادر، در دامان سرد خاک می خفتند. جوانان بلندقامت، در جنگ جهالت ها، جان به بارش تیرها می دادند و زنان بی پناه، در بند اسارت می زیستند. آه که چه خارهایی به پای بشریّت می خلید و چه زخم هایی دل عاطفه ها را می خَست.

روز مبعث، روز مرگ قساوت ها و شرارت ها بود؛ روز مرگ کرامت هایی که به پای بت ها قربانی می شد؛ روز مرگ جهل و شرک و پرستش های ناروا بود.