چرا طلاهاست؟

طلاهاست فعالیت خود را از اواخر سال 2006 شروع کرده و با بیش از 3سال تجربه در زمینه ی ارائه ی خدمات هاست و دامنه، مدیریت سرورهای لینوکس، طراحی و برنامه نویسی سایت و پشتیبانی فوق العاده خوب و سریع در زمینه های فوق مشغول فعالیت است.

 

سرور های قدرتمند طلاهاست در یکی از بهترین دیتاسنترهای دنیا (کارو) قرار دارند و دارای جدیدترین سخت افزار ها و نرم افزار ها بوده و بصورت شبانه روزی مدیریت شده و با فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری محافظت می شوند. گارانتی آپ تایم واقعی سرور 99.9% می باشد.

 

کنترل پنل مشتریان آخرین نسخه ی cPanel و کنترل پنل نمایندگان آخرین نسخه web host manager یا به اختصار whm است. این کنترل پنل بهترین، سریعترین و کاربرپسند ترین سیستم مدیریت هاست می باشد

 

طلاهاست در زمینه ی برنامه نویسی نیز فعالیت دارد که از نتایج آن بزرگترین سیستم مدیریت فروش هاست و دامنه ایرانی است که هم اکنون در حال مشاهده ی آن هستید. همچنین سیستم های جامع مدیریت دانشجویان، سیستم مدیریت مدارس (دانش آموزان)، سایت بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد، سیستم تبلیغاتی نیازمندی های 2click، سایت موسسه فرهنگی آموزشی باران علوم تهران، انجمن های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، انجمن های علمی دانشجویان معماری دانشگاه یاسوج، سایت هسته علمی بسیج دانشگاه مرودشت و .... برنامه نویسی با زبان برنامه نویسی قدرتمند php و بانک اطلاعاتی mysql می باشد.

 

کیفیت سرورهای طلاهاست تضمین شده می باشد و برای حفظ کیفیت سرورها به هیچ عنوان اضافه بر ظرفیت سرور اکانت بر روی آن ایجاد نمی شود.

 

طلاهاست برای ایجاد آسایش برای مشتریان خود امکان پرداخت آنلاین را فراهم کرده که بر اساس قراردادی که با بانک پارسیان بسته شده ما موظف به سرویس دهی به مشتریان می باشیم.

 

طلاهاست امکان سفارش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یک ساله، دوساله و سه ساله را برای مشتریان فراهم کرده که هر مشتری با توجه به مدت زمان مورد نیاز، بودجه و ... می تواند مدت سرویس را انتخاب کند. پس از پایان سرویس مشتری می تواند نسبت به تمدید سرویس یا تغییر مدت پرداخت و ... اقدام کند. همچنین مشتری می تواند فضای هاست خود را در هر زمانی ارتقا یا کاهش دهد؛ بدون اینکه فایل های سایت حذف شوند.