اطلاعیه مهم دامنه های بین المللی
اطلاعیه مهم دامنه های بین المللی
باتوجه به سوال اکثر کاربران در مورد تحریم دامنه ها، به شما اطمینان میدهیم نگران دامنه خود نباشید.
دامنه ها فعال میمانند و حذف یا غیرفعال نخواهند شد
لطفا اطلاعیه مهم در مورد تحریم دامنه ها و انتقال آنها به شرکت جدید را مطالعه بفرمایید: لینک اطلاعیه
لطفا صبور باشید و دامنه خود را به شرکت دیگری منتقل نکنید.
دیگر شرکت ها از جمله آلمانی ، فرانسوی و ... هم تحت قوانین اتحادیه اروپا عمل میکنند و دیر یا زود ممکن است ایران را تحریم کنند. برای انتقال عجله نکنید و فریب شرکتهای سودجو را نخورید.
منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.
لطفا قبل از ارسال تیکت متن اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.
حریم خصوصی

طلاهاست خود را موظف به رعایت حریم خصوصی کاربرانش می داند، در همین راستا با تجربهء کاری خود در زمینهء امنیت اطلاعات،مکانی کاملا امن برای اطلاعات مشتریان و کاربران خود ایجاد کرده ایم تا از هر گونه سوء استفاده توسط دیگران جلوگیری شود.

شما با ورود اطلاعات شخصی خود در سایت ما از جمله نام، نام خانوادگی، آدرس ای میل، شماره تلفن و ...، مطمئن خواهید بود که این اطلاعات در امن ترین مکان محفوظ خواهند ماند.

به دلیل اینکه اطلاعات سایت های شما از جمله نام کاربری و رمز ورود به سی پنل علاوه بر ای میل، در کنترل پنل شما در طلاهاست نیز موجود می باشد، لطفا از رمز عبوری استفاده کنید که علاوه بر طولانی بودن، حدس زدن آن نیز مشکل باشد و همچنین از کاراکتر های ترکیبی و ویژه در آن استفاده شده باشد. مانند : dETfG%4^23

در صورتی که در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز ورود به سایت یا اطلاعات ورود به ای میلی که با آن در سایت ثبت نام کرده اید دقت لازم را نکنید و شخص دیگری به جای شما وارد ای میل یا کنترل پنل شما در طلاهاست شود، به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال حریم خصوصی یا اطلاعات و فایل های سایت شما نمی پذیریم.

 

با تشکر

طلاهاست